Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie

Aktualnie znajdujesz się na:

Wykładowca akademicki

Poszukiwani wykładowcy do poprowadzenia wykładów z:

  1. dydaktyka medyczna,
  2. zarządzanie i marketing,
  3. podstawy statystyki medycznej,
  4. Psychologia sportu,
  5. intensywna terapia i pielęgniarstwo w intensywnej opiece medycznej,
  6. pielęgniarstwo europejskie,
  7. opieka onkologiczna,
  8. pielęgniarstwo epidemiologiczne,
  9. żywienie człowieka w zdrowiu i chorobie.

Opis oferty pracy:
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie poszukuje do współpracy nauczycieli akademickich, z tytułem naukowym profesora, doktora oraz magistrów pielęgniarstwa, położnictwa oraz fizjoterapii.

Wymagania/ zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć ze studentami (stacjonarnie oraz online)
  • Przygotowanie skryptów oraz materiałów dydaktycznych
  • Mile widziane doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć w zakresie nauk o zdrowiu.
  • Aktualna działalność naukowa za ostatnie 24 miesiące

Wymagane dokumenty:

  • C.V.
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • odpis dyplomu doktora,
  • opis dyplomu doktora habilitowanego,
  • informacja o dorobku naukowym,
  • oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 109 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny zajęć,
  • współpraca na podstawie umowy o pracę lub umowę o dzieło
  • interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się Uczelni,
  • perspektywa długoletniej współpracy,
  • rozwój w zakresie działalności naukowej

Dokumenty należy składać w Dziekanacie Mazowieckiej Uczelni Medycznej: ul. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa, lub przesłać na adres email: praca@mum.edu.pl

W C.V. proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

Metadane

Data publikacji : 21.12.2020
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator BIP

Opcje strony

do góry